image_news_20526

فهرست مطالب

اولین دوره نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته افتتاح شد

 

نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته با حضور برخی از مسئولان کشوری، فعالان صنعت ساختمان در شهر آفتاب افتتاح شد.

اولین دوره نمایشگاه ساختمان و صنایع ساختمان و صنایع وابسته، با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت فعال در صنعت ساختمان در نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب در حال برگزاری است و تا ۲۷ بهمن ماه ادامه می‌یابد. مجموعه‌های فعال در زمینه ساختمان‌سازی، دستاوردها و محصولات خود را در این نمایشگاه برای بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته اند.

حامد ضیائی، رئیس انجمن صنفی تولیدکنندگان و واردکنندگان سازه‌های فولادی در مراسم افتتاحیه با اشاره به اینکه در صنعت ساختمان فرصت‌های شغلی بسیاری وجود دارد، گفت: بهره‌گیری از این فرصت مستلزم این است که مدیران و مسئولان دولتی توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند که می‌بایست از تشکل‌های بخش خصوصی که تجربه بالایی در این حوزه دارند بیشتر استفاده نمایند.

وی با بیان اینکه که طرح نهضت ملی، فرصت مناسبی برای بهره‌گیری از توانایی بخش خصوصی است، اظهار داشت: اگر از ظرفیت‌های بخش خصوصی در طرح نهضت ملی استفاده شود، این توانایی وجود دارد که شاهد رشد بیشتری در زمینه تولید مسکن باشیم.

دکتر تیز مغز، مشاور وزیر راه و شهرسازی نیز در این مراسم اظهار داشت که وزارت راه و شهرسازی در چارچوب وظایف خود به دنبال همکاری با بخش خصوصی و استفاده از ظرفیت این شرکت‌ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

فروشگاه