photo5908109394

فهرست مطالب

بازدید اعضا هیئت مدیره تعاونی تسفا از کارخانه ارس پولاد بین الملل

بازدید از کارخانه ارس پولاد بین الملل

در تاریخ ۳ مرداد ۱۴۰۲ پیرو دعوت جناب آقای زاهد بنیس اعضا هیئت مدیره شرکت تعاونی تسفا بازدیدی از کارخانه ارس پولاد بین الملل داشتند.

این بازدید با حضور آقایان کدخدازاده، نظری و صدر انجام گردید و اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی تسفا با ظرفیت های موجود در این کارخانه آشنا شدند.

معرفی شرکت ارس پولاد بین الملل

تفکر اولیه ایجاد مجموعه ی تولیدی صنعتی ارس پولاد به اوایل دهه ۶۰ بر می گردد. جایی که دو تن از بنیانگذاران اولیه ضمن کسب تجاربی در مشارکت تاسیس مجموعه هایی دیگر در تکاپوی ایجاد بستر مناسبی جهت ساخت و ساز انبوه مسکن بودند. ایشان در اوایل دهه ۷۰ اقدام به تاسیس گروه صنعتی ارس پولاد نموده و با تخصصی کردن زمینه کاری خود و تولید قالب های خاص بتن، وارد حوزه های جدیدی از ساخت و سازها در بدنه سدها، تونل ها، نیروگاه ها، پالایشگاه ها و … شدند.

هم اینک متخصصان گروه ارس با توجه به نیازهای رو به رشد جامعه در حوزه صنعت ساختمان با تکیه بر ارزشهایی همچون متعهد بودن، مشتری مدار بودن به روز بودن، برآنند تا خدماتی متمایز و منحصر به فرد ارائه نمایند. آنها بر این باورند که قادر به ساخت هر چیزی خواهند بود. آنها اینک مجالی یافته اند تا در کنار ساخت و ساز ساختمان ها و پروژه ها به ساخت ارزشها، آینده و ایران آباد بپردازند.

در انتهای جلسه مدیران به افزایش همکاری های فی مابین و رشد همکاری اعضا با تعاونی تاکید داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

فروشگاه