دستاوردی جهانی برای اتاق بازرگانی تهران

فهرست مطالب

دستاوردی جهانی برای اقتصاد ایران

اتاق بازرگانی تهران در در ماه گذشته میلادی بالاترین فعالیت را در میان اتاق‌های بازرگانی جهان به نام خود ثبت کرد.

به گزارش تسفا به نقل از ایسنا، اتاق بازرگانی بین‌الملل که نهاد مادر همه اتاق‌های بازرگانی در سراسر دنیاست، اتاق بازرگانی تهران را به عنوان اتاق برتر دنیا در ماه جولای ۲۰۲۱ انتخاب و معرفی کرد. دلیل اصلی این انتخاب فعالیت‌های زیاد و متنوع اتاق تهران در بخش‌های مختلف اعم از حوزه صدور گواهی مبدا و عضویت، تا ارائه خدمات مختلف به اعضا و تلاش برای بهبود فضای کسب‌وکار است.

 

روابط عمومی اتاق تهران عنوان کرد: در طی ماه‌های اخیر اقدامات متنوعی که اتاق در حوزه‌های مختلف از جمله تدوین گزارش‌های تخصصی در حوزه‌های تجارت، اقتصاد، سرمایه‌گذاری و …، ارائه اخبار مختلف مربوط به اتاق و اقتصاد ملی و جهانی، ارائه بسته راهبردی نجات اقتصاد ایران، تدوین تقویم رویدادهای تجاری مجازی و گزارش این جلسات، مشارکت فعال در بستر ارتباطی ICCWCF و رویدادهایی همچون برگزاری وبینارهای تخصصی موجب شده اتاق تهران از بین ۲۷۸۰ اتاق بازرگانی در ۵۰ کشور جهان به عنوان اتاق برگزیده ماه جولای فدراسیون جهانی اتاق‌های بازرگانی انتخاب شود.

 

از دیگر دلایل انتخاب اتاق تهران برای این عنوان می‌توان به مواردی همچون کمک به رفع برخی مشکلات اقتصادی در مسیر توسعه کشورمان از جمله ارائه پیشنهادهایی جهت بهبود محیط کسب‌وکار و همچنین پیشنهادهایی جهت جذب سرمایه‌گذاری خارجی و آمادگی به منظور برقراری مبادلات تجاری با سایر کشورها عنوان اشاره کرد.

 

این موضوعات از طریق ارتباط اتاق تهران با اتاق بازرگانی بین‌الملل به مدیران اجرایی آن و سایر اتاق‌های عضو منعکس شد و در نتیجه این فعالیت‌ها، اتاق بازرگانی بین‌الملل، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران را به‌عنوان اتاق برتر یا فعال‌ترین اتاق بازرگانی ماه جولای جهان انتخاب کرده ‌است.

 

اعضای هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران در انتخابات‌های چهار ساله و با رای تجار دارنده کارت بازرگانی استان تهران انتخاب می‌شوند. روسای کمیسیون‌های تخصصی اتاق تهران در دوره‌های دو ساله و با رای اعضا انتخاب می‌شوند.

2 دیدگاه در “دستاوردی جهانی برای اقتصاد ایران

دیدگاهتان را بنویسید

فروشگاه