روند افزایش قیمت اهن

فهرست مطالب

روند قیمت آهن افزایشی خواهد بود

نایب رئیس اتحادیه آهن‌فروشان اهواز گفت: هنوز مشخص نیست روند کنونی بازار آهن تا کی بدین صورت ادامه خواهد داشت ولی قطعا قیمت آهن افزایشی خواهد بود.

به گزارش تسفا به نقل از ایسنا، رضا نادری نایب رئیس اتحادیه آهن فروشان اهواز با اشاره به خاموشی های اخیر و تاثیر آن بر کاهش تولید و افزایش قیمت آهن گفت: کمبود برق باعث شده است که کارخانه‌های تولید فولاد نتوانند به صورت تمام وقت کار کنند زیرا این کارخانه‌ها، بیشترین مصرف برق را دارند.

وی درباره آخرین وضعیت قیمت ها در بازار آهن خاطرنشان کرد: قیمت میلگرد از ۱۷ تیرماه تاکنون هر کیلوگرم هزار تومان افزایش داشته است و این افزایش قیمت، متاثر از افزایش قیمت نفت و حامل‌های انرژی در سطح جهانی است.

نادری افزود: علاوه بر افزایش جهانی قیمت حامل‌های انرژی، کمبود برق باعث شده است که کارخانه‌های تولید فولاد نتوانند به صورت تمام وقت کار کنند زیرا این کارخانه‌ها، بیشترین مصرف برق را دارند.

نایب رئیس اتحادیه آهن‌فروشان اهواز با اشاره به قیمت میلگرد در بازار گفت: قیمت آهن نسبت به هفته گذشته تاکنون با افزایش یک هزار و ۴۰۰ تومانی روبه‌رو شده است و به هر کیلوگرم ۱۷ هزار تومان رسیده است.

نادری در پایان خاطرنشان کرد: از سوی دیگر قیمت مواد اولیه ذوب به دلیل کاهش تقاضای کارخانه‌ها که متاثر از محدودیت برق است، با کاهش روبرو شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

فروشگاه