تعاونی توسعه سازه فولاد ایرانیان(سهامی عام) به عنوان تعاونی سازه فولادی فعال در کشور، متشکل از بیش از ۱۵۰عضو حقیقی و حقوقی و هیئت مدیره متخصص در صنعت فولاد و ساخت، سازه‌های فولادی در راستای تامین نیازهای تولیدکنندگان سازه‌های فولادی، افزایش قدرت تاثیر‌گذاری بر تعیین شرایط بازار ( فروشندگان و کارفرمایان) با نوآوری و به خدمت گرفتن فناوری روز، در زمینه تامین و عرضه مستقیم مواد و مصالح مورد نیاز صنف سازه‌های فولادی فعالیت می‌کند. تعاونی توسعه سازه فولاد ایرانیان با تجمیع نیازهای اعضا و انجام خریدهای عمده از تولیدکنندگان مطرح برنامه‌های فروش از پیش تهیه شده و در نظر گرفتن سود منطقی به دور از نوسانات بازار در تلاش برای متمایز کردن راه خود از سایر فروشندگان و ایجاد ثبات در بازار است.

تعاونی توسعه سازه فولاد ایرانیان با بهره گیری از پرسنلی متخصص و مجرب همواره بر آن بوده تا در رقابتی سالم، با تمرکز بر روی نیازهای مشترک اعضای تعاونی و تولید‌کنندگان و صیانت از منافع آن‌ها محصولاتی با قیمت مناسب و کیفیت عالی و درخور شأن خانواده سازه‌ فولادی ایران فراهم آورد.

چشم‌انداز ما

رسالت ((شرکت تعاونی توسعه سازه ایرانیان)) افزایش نرخ بازده سرمایه اعضاء است. تأمین مواد اولیه و مواد مصرفی و ماشین آلات با قیمت مناسب و همچنین فرهنگ سازی رقابت سالم با گسترش قابلیت انجام پروژه های عظیم ملی از طریق همکاریهای مشترک (کنسرسیوم کاری) و افزایش پیوستگی تولید همکاران صنفی با ایجاد هم افزائی در مواجهه با تهدیدات خارجی (قدرت چانه زنی تأمین کنندگان و مشتریان) می‌باشد. لازم به ذکر است ایجاد قابلیت انجام پروژه های عظیم منطقه ای از طریق همکاری های مشترک و بازرگانی خارجی متمرکز با بهره مندی از هیئت مدیره متشکل از خبرگان متخصص آموزش دیده سازه های فلزی و بهره‌مندی از مشاوران متخصص و مجرب در طراحی سیستم های بنگاه های اقتصادی خصوصی با بهره ‌گیری از نقشه راه منعطف و پویا ، استقرار سیستم مدیریت نوین متناسب با اهداف به منظور کنترل مستمر روند تحقق اهداف و شناسایی نقاط قوت و ضعف می‌باشد. (( تعاونی توسعه سازه فولاد ایرانیان)) اعتبار خود را ناشی از رضایت و آرامش خاطر مخاطبان معتبر خود می داند. آرامش خاطری که بر‌آمده از امانتداری – رفتار محترمانه – پاسخگویی – شفافیت و مشاوره صادقانه هیئت مدیره، مدیران و کارکنان تعاونی می باشند. تنوع کالا و خدمات شرکت تعاونی عملاً آن را تبدیل به بزرگترین و جامع ترین ارائه کننده خدمات صنعت سازه فولادی خواهد نمود از این رو می تواند بی رقیب به خدمت رسانی به مخاطبان بپردازد و همواره آماده رقابت با رقبای خارجی خواهد بود. ((تعاونی سازه فولاد ایرانیان)) یک تشکل صنفی انتفاعی است که باید با سودآوری متناسب و معقول ضمن پاسخگویی به سهامداران موجبات توسعه و تحقق اهداف خود را محیا نماید. آنچه مایه سرافرازی و غرور بانیان و سهامداران تعاونی است و آنها را امیدوار به تحمل سختی های راه می کند آن است که ا ((ارتقاء بهره وری سرمایه و افزایش قدرت رقابت پذیری اعضاء)) در آبادی سرزمین و بهبود کیفیت زندگی مردم خود سهیم خواهند بود.

کاتالوگ شرکت تعاونی تسفا

جهت مشاهده کاتالوگ از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

اعضای هیئت مدیره