app blog banner

فهرست مطالب

اپلیکیشن تسفا

رونمایی واحد مارکتینگ شرکت تسفا از نسخه‌ی 4.0 "اپلیکیشن تسفا" در نمایشگاه و کنفرانس ملی و بین‌المللی سازه فولاد

پس از بررسی‌های صورت گرفته در واحد بازاریابی شرکت تعاونی توسعه سازه فولاد ایرانیان، ایده‌ی طراحی این اپلیکیشن شکل گرفت. پس از بازبینی طرح ایجاد شده مرحله اول توسعه این اپلیکیشن آغاز گردید. این اپلیکیشن از ویژگی‌هایی تشکیل شده که برخی از آن‌ها را در محصولات موجود در بازار دیجیتال صنعت فولاد نمی‌توان مشاهده کرد. این ویژگی‌ها به شرح زیر است:
دستیار مهندس: این ویژگی برای مهندسین اجرا، ناظر و طراحی ساختمان و هم‌چنین فعالان صنعت فولاد به صورت اختصاصی طراحی و تولید شده که حجم بسیار زیادی از مشکلات این جامعه را برطرف می‌نماید.
محاسبه‌گر قیمت: یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی که این اپلیکیشن را از سایر محصولات دیجیتال صنعت فولاد متمایز می‌کند، قابلیت محاسبه حدودی قیمت مقاطع فولادی می‌باشد. فارغ از محاسبه قیمت، میزان رنگ مورد نیاز با ضخامت ۸۰ میکرون را نیز برای رنگ‌آمیزی مقاطع فولادی فراهم می‌آورد.
استعلام قیمت: دیگر برای برآورد قیمت محصولات و ارسال پیش‌فاکتور نیازی به تماس تلفنی با کارشناسان فروش نیست. به راحتی و تنها با چند کلیک می‌توانید صورت کالای خود را برای کارشناسان فنی ما آپلود نمایید تا همکاران ما در کوتاهترین زمان نتیجه استعلام قیمت محصولات شما را برای شما ارسال نمایند.
محاسبه‌گر وزن: با هدف تسهیل در برآورد وزن مقاطع فولادی، اقدام به طراحی و پیاده‌سازی این ویژگی کردیم. برای بهره‌مندی از این قابلیت تنها میبایست تعداد و عرض و طول و سایر موازد خواسته شده را وارد نمایید تا سامانه به صورت هوشمند اقدام به برآورد وزن محصولات نماید.
قیمت به‌روزرسانی‌شده: قیمت قریب به ۲۰۰۰ محصول پرفروش بازار فولاد و موارد اولیه جوشکاری روزانه به‌روزرسانی گشته و به صورت آنلاین در دسترس شما خواهد بود.
فروش ویژه: با هدف عرضه محصولات با قیمت کف بازار در برخی محصولات، به صورت هفتگی یا ماهانه اقدام به ارائه محصولات یک یا چندین دسته‌بندی خاص با قیمت کف بازار می‌نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

فروشگاه