اطلاعیه برگزاری همایش فصلی

فهرست مطالب

در سومین گردهمایی استانی توسعه سازه فولاد ایرانیان صورت گرفت

امضای تفاهم نامه مشترک بین تعاونی تسفا و صنایع جوش و برش کارا

سومین گردهمایی استانی تسفا در پایتخت صنعت ایران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی تسفا، سومین گردهمایی استانی شرکت تعاونی توسعه سازه فولاد ایرانیان
با مشارکت شرکت صنایع جوش و برش کارا با حضور فعالان و تولیدکنندگان سازه های فولادی استان مرکزی در محل هتل امیر کبیر شهر اراک برگزار گردید.
جعفری رئیس سازمان صنعت معدن تجارت استان مرکزی ضمن تشکر از برگزاری چنین نشستهایی، خاطر نشان کرد: با توجه به ظرفیت بالای استان مرکزی ما اعلام آمادگی می کنیم که از پتانسیل بالای این صنعت حمایت کنیم.
احمد نظری مدیر عامل شرکت تعاونی توسعه سازه فولاد ایرانیان نیز در ادامه نشست با تشریح اهداف راهبردی و رسالت تسفا، گفت: ما به دنبال افزایش نرخ بازدهی شرکتهای فعال در صنف سازه های فولادی و همچنین تهیه و تامین آهن آلات و خدمات متفاوت برای سهامداران و هم صنفیان به صورت مستقیم و بدون واسطه ایم.
وفایی رئیس امور شعب بانک توسعه تعاون استان اراک نیز در ادامه گفت: ارائه سرویس و خدمات بانکی در حوزه تعاون از وظایف ذاتی بانک تعاون است و آماده گسترش همکاری ها با تعاونی تسفا و صنف سازه های فولادی هستیم.

در پایان این نشست ابوالفضل کدخدازاده رئیس هیات مدیره شرکت تسفا به ظرفیت های بالای این صنعت اشاره نمود و افزود: افزایش روحیه همدلی و هم افزایی در میان صاحبان صنعت سازه های فولادی روزهای خوشی را در آینده برای این صنف نوید می‌دهد و از این روی شرکت تعاونی توسعه سازه فولاد ایرانیان آمادگی خود را برای ساخت یکصد هزار واحد ساختمان از طرح ملی جهش مسکن اعلام کرده و پیشنهاد دادیم بانک توسعه تعاون به عنوان بانک تخصصی صنعت سازه های فولادی حضور بیشتری در جمع فعالان این حوزه داشته باشد.
گفتنی است در این گردهمایی تفاهم نامه همکاری مشترک بین شرکت تعاونی تسفا و شرکت صنایع جوش و برش کارا به امضا رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

فروشگاه