فولاد5

فهرست مطالب

مدیر عامل فولاد مبارکه: چرخه بومی‌سازی نیازمند پویایی و لزوم تسری در همه بخش های شرکت

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: بومی‌سازی تجهیزات در فولاد مبارکه نیازمند تجاری‌سازی است، به‌گونه‌ای که قطعه یا تجهیزی که در این شرکت بومی‌سازی می‌شود، باید به دیگر صنایع و تولیدکنندگان کشور که به آن نیاز دارند نیز معرفی شود تا در صورت لزوم به تولید انبوه برسد.

مدیرعامل و معاونین فولاد مبارکه در ادامه برنامه بازدیدهای خود از خطوط تولید، واحد خدمات فنی و پشتیبانی این شرکت بازدید نمودند وبعد از آن در نشستی که با مدیران بخش‌های مختلف واحد خدمات فنی و پشتیبانی داشتند در جریان برنامه ها و فعالیت‌های این واحدها قرار گرفتند و مدیران مربوطه نیز دغدغه‌ها و دیدگاه‌های خود را بیان نمودند.

محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل فولاد مبارکه در جلسه‌ای که با مدیران بخش‌های مختلف واحد خدمات فنی و پشتیبانی این شرکت داشتند اظهار نمود: این واحد به‌خوبی توانسته مولفه‌های کیفی را در کنار توسعه‌های زیرساختی ارتقا دهد و به‌عنوان نقطه قوت فولاد مبارکه از آن یاد میشود.

وی با اشاره به این موضوع که واحد خدمات فنی و پشتیبانی فولاد مبارکه دارای گنجینه ارزشمندی از نیروهای متخصص، متعهد و دانشی است، افزود: اگر کار به‌درستی به این نیروهای متخصص واگذار شود، قطعا خروجی و راندمان به مراتب بهتری را از آنان شاهد خواهیم بود.

ضرورت تسری چرخه بومی‌سازی در همه بخش‌های فولاد مبارکه

مدیرعامل فولاد مبارکه ضمن تأکید بر اهمیت جایگاه واحد تعمیرات مرکزی این شرکت پس از واحدهای مرتبط با بومی‌سازی خاطرنشان کرد: واحد تعمیرات مرکزی فولاد مبارکه بیشترین ارتباط را با کلیه واحدهای تولیدی این شرکت دارد.

ایشان با اشاره به اینکه بومی‌سازی در فولاد مبارکه شامل بخش‌های فنی و تولیدی این شرکت و همچنین شرکت‌های دانش‌بنیان است، اذعان داشت: چرخه بومی‌سازی در فولاد مبارکه بیش‌ازپیش نیازمند پویایی و فعال بودن است و باید در همه بخش‌های این شرکت تسری پیدا کند.

بومی‌سازی تجهیزات در فولاد مبارکه نیازمند تجاری‌سازی است

طیب‌نیا با تأکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت فولاد مبارکه در بومی‌سازی تجهیزات تصریح کرد: بومی‌سازی تجهیزات در فولاد مبارکه نیازمند تجاری‌سازی است؛ به‌گونه‌ای که قطعه یا تجهیزی که در این شرکت بومی‌سازی می‌شود باید به دیگر صنایع و تولیدکنندگان کشور نیز معرفی شود تا در صورت نیاز و لزوم، به تولید انبوه برسد.

وی در پایان با بیان اینکه فولاد مبارکه باید پیشران بومی‌سازی قطعات و تجهیزات صنعتی در کشور باشد، ابراز داشت: نقش و سهم فولاد مبارکه باید در بومی‌سازی کشور به‌درستی تبیین شود تا منافع آن برای این شرکت تا سال‌های سال باقی بماند.

منبع: چیلان

 

دیدگاهتان را بنویسید

فروشگاه